جنرال تکنیک دوستی

شستشوی ساده، لذت‌بخش و بی‌دردسر با مینی واش

مینی واش نوعی ماشین لباسشویی است که اندازه و ظرفیت کم‌تری نسبت به ماشین لباسشویی معمولی دارد. ماشین لباسشویی کوچک، لباسشویی سطلی، کهنه شور و لباسشویی کودک از دیگر نام‌های این دستگاه می‌باشد. از آنجایی که کهنه شورها ظرفیت محدودی دارند، از آن‌ها فقط می‌توان برای شستشوی لباس‌های کم حجم استفاده کرد. مینی واش کاربردهای زیادی دارد. شستشوی لباس‌های کودک که بافتی حساس و ظریف دارند با این دستگاه بسیار ساده است. این دستگاه برای شستشوی لباس‌های کم حجم نیز بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

سبد رخت چرک

همانطور که می‌دانید، شستشوی لباس‌ها با ماشین لباسشویی معمولی زمان‌بر است. به همین خاطر مواقعی که برای شستن لباس‌های خود عجله دارید، نمی‌توانید از ماشین لباسشویی معمولی استفاده کنید. از طرفی، گاهی اوقات ممکن است حجم لباس‌های کثیف به اندازه ظرفیت لباسشویی معمولی نباشد. در چنین مواقعی خرید یک مینی واش می‌تواند مشکل شما را حل کند. کهنه شور به دلیل ابعاد مناسبی که دارد، فضای زیادی اشغال نمی‌کند. همچنین این دستگاه سر و صدای اندکی تولید می‌کند. از این رو با استفاده از این دستگاه می‌توانید لباس‌های کم حجم خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بشویید.

امکاناتی که کهنه شورهای تمام اتوماتیک در اختیار ما قرار می‌دهند

مینی واش‌ها انواع مختلفی دارند که خرید هر کدام از آن‌ها به بودجه و سطح نیاز شما بستگی دارد. به طور کلی مینی واش تمام اتوماتیک نسبت به نوع ساده آن امکانات بیشتری دارد. با این حال کارایی همه مدل‌های کهنه شور تقریباً یکسان هستند. برخی از امکاناتی که کهنه شورهای تمام اتوماتیک در اختیار ما قرار می‌دهند، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • اغلب کهنه شورهای تمام اتوماتیک صفحه نمایش دیجیتال دارند.
  • در مینی واش‌های تمام اتوماتیک آب‌گیری به طور خودکار از شیر آب انجام می‌گردد.
  • موتور این دستگاه‌ها نسبت به کهنه شورهای ساده از قدرت بیشتری برخوردار هستند.
  • کهنه شورهای تمام اتوماتیک قابلیت آب‌کشی و خشک‌کن نیز دارند.
  • مدیر داخلی
  • خرداد 18, 1403
  • 8 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *