چگونه کتانی های قدیمی را به طور کامل تمیز کنیم؟

با کمی حوصله می توانید به راحتی لکه های ایجاد شده را از روی کفش کتانی های قدیمی پاک کنید. برای شستن کفش کتانی های قدیمی میتوانید از دست یا لباسشویی استفاده نماید. هر محصولی که ما ارائه می کنیم به طور مستقل توسط تیم مجرب ساخته و تولید میشود. تا شما بتوانید با خیالی آسوده انتخاب کنید. مینی واش های ارائه شده در این سایت تماماً استاندارد بوده و دارای گارانتی میباشد.

کتانی سفید قدیمی

کفش کتانی ها با گذشت زمان کیفیت بکر خود را از دست می‌دهند. برای شستن کفش کتانی های باید موارد خاصی را برررسی نمایید. اغلب به دلیل ریختن در مهمانی شام، نشستن کثیفی در چین‌ها و تغییر رنگ ناشی از اتو کردن. چالش دیگر: ممکن است برای شستشوی ماشینی بسیار ظریف باشند. اما امید از بین نمی رود خوشبختانه با کمی حوصله می توانید آنها را با دست زنده کنید. با این روش مشورت کنید و لکه‌ها و رگه‌ها را تماشا کنید که از پارچه‌های ارثی مورد علاقه‌تان محو می‌شوند.

از قبل خیس کن

اگر تکه‌ها برای مدتی به عمیق‌ترین قسمت کتانی شما منتقل شده‌اند. شما میتوانید برای شستن کفش کتانی های قدیمی آن‌ها را در آب سرد یا ولرم حمام طولانی بدهید تا کثیفی از بین برود. وقتی آب کدر شد آب را عوض کنید و این کار را تا زمانی که شفاف بماند تکرار کنید. (و منظور ما طولانی است: این می تواند تا یک هفته طول بکشد.)

شستشو

وان را با آب ولرم و مواد شوینده ملایم لباسشویی، و همچنین سفیدکننده اکسیژن پودری،  پر کنید (برچسب صابون ها را برای نسبت ها ببینید). با پوشیدن دستکش لاستیکی، کتانی را به آرامی در اطراف بچرخانید. خوب آبکشی کنید.

هوا خشک

خورشید دارای قدرت طبیعی درخشندگی پارچه است. وسایل خود را روی یک حوله در خارج (یا در یک نقطه آفتابی در داخل) قرار دهید.

نگه داری

برای اینکه کتانی‌های را در حالت طبیعی نگه دارید، آن‌ها را در یک کمد خشک و تاریک روی قفسه‌هایی که با کاغذهای بدون اسید رنگ شده یا اندود شده‌اند (روغن‌های موجود در چوب می‌توانند باعث تغییر رنگ آن‌ها شوند) نگهداری کنید و ورق‌های کاغذ بدون اسید را نیز در چین‌هایشان قرار دهید. .

  • مدیر داخلی
  • آبان 23, 1401
  • 9 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه