نحوه شستن شلوار جین در ماشین لباسشویی

هر چند وقت یکبار، شلوار جین شما نیاز به تمیز کردن عمیق تری در ماشین لباسشویی دارد. چرخاندن شلوار جین به سمت بیرون از محو شدن جلوگیری می کند و قسمتی از لباس را که در واقع با پوست شما تماس دارد بهتر تمیز می کند.

لباس‌های خود را به روشن و تاریک تقسیم کنید. شما می توانید بیشتر شلوارهای جین را با سایر لباس های تیره بشویید. اگرچه برخی از تولید کنندگان شستن شلوار جین را به طور جداگانه توصیه می کنند. دستورالعمل های مراقبت از شلوار جین را دنبال کنید. هرگز شلوار جین را با رنگ سفید یا رنگ های روشن دیگر نشویید.

برای شستن شلوار جین با لباسشویی را از داخل بچرخانید و زیپ‌هایی را که می‌توانند روی لباس‌های دیگر گیر کنند، ببندید. چرخاندن آنها از داخل به بیرون به حفظ خود شلوار جین کمک می کند و از ساییدگی بیرونی آن به همزن دستگاه و سایر لباس ها در شستشو جلوگیری می کند.

از ملایم ترین چرخه در ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. بسته به مدل و سازنده ماشین لباسشویی شما ممکن است شستشوی ظریف، ملایم یا دستی نامیده شود. شستن شلوار جین در محیطی ملایم، سایش پارچه را کاهش می دهد. و به آن کمک می کند ظاهر عالی خود را حفظ کند.

از آب سرد یا ولرم استفاده کنید. آب داغ می تواند باعث کم رنگ شدن شلوار جین (به خصوص شلوار جین تیره تر) و جمع شدن آن شود. علاوه بر این، مینی واش های جنرال تکنیک تمام  لباس های شما را حتی در دمای سرد تمیز می کند.

به محض پایان چرخه، آن را از ماشین لباسشویی خارج کنید. لباس‌هایی که برای مدت طولانی در ماشین لباسشویی رها می‌شوند ممکن است بوی کپک می‌دهند و ممکن است نیاز به شستشوی مجدد داشته باشند.

خشک کردن شلوار جین بعد از شستن

این جایی است که ممکن است بعد از شستن شلوار جین، همه چیز خراب شود. اکثر تولیدکنندگان توصیه می‌کنند که از ماشین خشک‌کن دوری کنید و بعد از شستن شلوار جین، آن‌ها را خشک کنید. این به جلوگیری از محو شدن، جمع شدن و سایر آسیب‌هایی که ممکن است در خشک‌کن رخ دهد، کمک می‌کند.

برای اینکه شلوار جین خود را با خط خشک کنید، شلوار جین خود را در اسرع وقت از ماشین لباسشویی خارج کنید. (یا از وان، در صورت شستشوی دستی).برای جلوگیری از چین و چروک و چین و چروک، شلوار جین خود را تا زانو تا کنید و در حالی که آنها را روی چوب لباسی یا قفسه قرار می دهید تا خشک شوند. آن را صاف کنید. (آویزان کردن آنها روی پرده حمام نیز می تواند کارساز باشد).

البته می توانید شلوار جین خود را در خشک کن خشک کنید. مخصوصا اگر شلوار جین شما در هنگام پوشیدن کشیده شده باشد. قرار دادن آن در خشک کن برای چند دقیقه به آنها کمک می کند تا فرم خود را به دست آورند. فقط آنها را برای مدت طولانی یا در دمای خیلی بالا خشک نکنید. چرخه خشک کن ظریف تر و حرارت کم را انتخاب کنید تا آسیب احتمالی که خشک کن ممکن است به شلوار جین شما وارد کند را کاهش دهید.

  • مدیر داخلی
  • آبان 28, 1401
  • 7 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه