چگونه انتخاب کنیم؟

ماشین لباسشویی کوچک یا مینی واش در سال‌های اخیر در بازار زیاد شده است. و برای محدود کردن انتخاب‌های این دستگاه، بازار را بررسی کردیم. نظرات کارشناسان را بررسی کردیم و بازخورد مصرف‌کنندگان را بررسی کردیم.ما همچنین انتخاب ماشین‌های لباسشویی کوچک یا مینی واش را برای بودجه‌ها، سبک‌های زندگی و فضاهای زندگی مختلف را در اولویت قرار دادیم تا اطمینان حاصل کنیم که این راهنما تا حد امکان جامع است. حال مسئله این است که چگونه انتخاب کنیم؟

 

بهترین مینی واش برای لباس های زیاد و بزرگ

مینی واش های اتوماتیک یکی از بهترین گزینه ا برای لباس های بزرگ و زیاد میباشد. این واحد الکتریکی در مورد سهولت استفاده یک برنده واقعی است. اتصال سریع به سینک آشپزخانه یا حمام شما بسیار آسان است و کنترل های تک لمسی آن به شما این امکان را می دهد که بین چهار درجه حرارت مختلف و هشت گزینه چرخه شستشو برای قرار دادن پارچه های مختلف انتخاب کنید.

ظرفیت و حجم ماشین لباسشویی کوچک یا مینی واش

ظرفیت تقریباً نیمی از ظرفیتی است که یک ماشین‌لباسشویی کوچک یا مینی واش سایز کامل دریافت می کنید. که برای یک مدل قابل حمل سخاوتمندانه است و آن را برای خانواده های پرجمعیت یا افرادی که نیاز به شستن لباس های زیادی دارند ایده آل می کند. همچنین دارای سنسورهای بار برای صرفه جویی در مصرف آب هنگام شستشوی بارهای کوچکتر است.

این مدل ها تقریبا 20کیلو وزن دارد و سنگین است. اما چرخ‌های چرخ‌دار آن، زیپ کردن دستگاه را از سینک تا جایی که آن را ذخیره می‌کنید، آسان می‌کند.

مینی واش های قابل حمل

فوق العاده سریع و موثر

به اندازه کافی سبک برای حمل در هر مکانی

همه کاره

ظرفیت: از 2 کیلو گرم به بالا

راندمان بالا: بله

ویژگی های خاص: بار را در 10 دقیقه تمیز می کند

ماشین لباسشویی کوچک یا مینی واش قابل حمل به آسانی کار می کند، اما بر خلاف بسیاری از مدل های دیگر در این دسته، از طریق یک ولوم یا تایمر کار می کند. که بسیاری از کاربران آن را نسبت به مدل های اتوماتیک کار فشرده کمتری می دانند.

یک چرخه کامل در این دستگاه حدود 10 دقیقه طول می کشد، به طور متناوب بین پر کردن با آب، کار کردن ولوم ها، تخلیه دستگاه، پر کردن مجدد با آب تمیز و تکرار فرآیند. این دستگاه قابل جابجایی است. بنابراین می توانید آن را به خوبی بشویید تا مطمئن شوید که برای دسته بعدی شما تمیز است.

مینی واش ها به اندازه کافی قابل حمل است تا در یک ون کمپینگ و یا مسافرت از آن استفاده کنید. و در حالی که خیلی ارزانتر از ماشین لباسشویی بزرگ ​​شما است، با توجه به کیفیت دستگاه و سهولت کار با آن این قیمت را توجیه می کند.

  • مدیر داخلی
  • شهریور 30, 1401
  • 6 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه