از کجا تهیه کنیم؟

امروزه اکثر افراد ترجیح می ­دهند با صرفه ­جویی در زمان، خرید اینترنتی انجام دهند. فروش گسترده مینی واش کوپکس این امکان را فراهم آورده است که با مراجعه به آنلاین شاپ­ ها، محصول و کالای مورد نظرمان را پیدا کرده و خریداری کنیم. مینی  واش کوپکس در بسیاری از آنلاین شاپ­ ها و مغازه­ های سیسمونی فروشی یافت می ­شود.

کاربرد مینی  واش کوپکس برای تعمیرکاران و مکانیک­ ها چیست؟

خرید مینی  واش کوپکس به افرادی که مشاغل خاصی دارند، توصیه می ­شود. مشاغلی مانند تعمیرکاران و مکانیک­ ها در محیطی روغنی انجام می ­شود. که افرادی که در این محیط­ ها کار می ­کنند همیشه لباس ­کارشان روغنی و چرب است. علاوه بر چرب بودن آن­ ها، لباس­ ها دارای لکه­ های سیاه هستند. لکه­ ها به علت برخورد با روغن به وجود می ­آیند. شست و شوی این گونه لباس­ ها با دست به شدت سخت و نفس­گیر است.

از طرفی شست و شوی این لباس­ های روغنی با ماشین لباسشویی به صورت تکی، اصلا به صرفه نیست. و شست و شو با لباس­ های دیگر موجب پخش شدن روغن به باقی لباس­ ها می ­شود. از این رو مینی واش کوپکس کمکی مقرون به صرفه به حساب می آید. و امکان شست و شوی تکی لباس­ های چرب را مهیا کرده است. شست و شوی روزانه لباس­ های چرب با مینی  واش به صرفه است و در زمان کوتاهی لباس­ ها شسته و آب­گیری می ­شوند.

بررسی مشخصات حین خرید و فروش

گنجایش و ظرفیت مخزن مینی  واش در انتخاب و کارایی آن تاثیر دارد. از این رو نوع استفاده از مینی  واش در تعیین حجم مخزن آن نقش دارد. مینی  واشی که برای شست و شوی لباس نوزادان و کودکان مورد استفاده قرار می ­گیرد بایستی بین 2 تا 2.5 کیلوگرم گنجایش داشته باشد و در مقابل مینی  واش لباس بزرگسالان بایستی بیشتر از 3 کیلوگرمی  باشد. یکی دیگر از قابلیت­ هایی که مینی واش بایستی داشته باشد، سبد خشک­ کن است.

مینی  واش­ های دارای خشک­ کن، آب­گیری لباس را به طور کامل انجام می ­دهند و لباس بدون آب و بدون چروک شدن از ماشین خارج می ­شود. مینی  واش کوپکس دارای سبد خشک­کن است و استفاده از آن بسیار راحت می ­باشد. پس از شست و شو می ­توان سبد داخل مخزن را تعویض کرد و از سبد خشک ­کن برای آب­گیری لباس­ های شسته شده استفاده کرد. برخی از مینی  واش­ ها دارای دو لوله ورودی مجزا هستند که یکی آب سرد و دیگری آب گرم است.

اصولا شست و شوی لباس با آب سرد موجب حفظ سلامت بافت لباس می ­شود ولی گاهی به دلیل وجود لکه بر روی لباس، بایستی لباس با آب گرم شست و شو شود و این قابلیت از ویژگی­ های مثبت دستگاه به حساب می ­آید. مینی  واش­ های کوپکس دارای ورودی آب سرد و گرم مجزا هستند. جنس بدنه یکی از آیتم­ های مهم است که در هنگام خرید بایستی توسط خریدار بررسی شود. اصولا مینی  واش­ ها را در محیط حمام نگهداری می ­کنند. اکثر مینی  واش­ ها از جنس پلاستیک محکم هستند و بسیار مقاوم هستند و بدنه آن­ ها هیچ­گاه دچار آسیب نمی ­شود ولی در مقابل اگر جنس آن­ ها فلز باشد بایستی توجه شود که حتما از نوع ضد زنگ باشد تا به مرور دچار آسیب و زنگ زدگی نشود.

برندهای مشابه

برخی از برند ها دارای مینی  واش­ های دوقلو هستند و کوپکس جزو برند های پیشرو در این زمی نه به حساب می ­آید. مینی  واش­ های دوقلو دارای دو موتور مجزا هستند و نسبت به اتومات بهتر عمل می ­کنند. مینی  واش کوپکس دارای مدل دوقلو می ­باشد. یکی از دلایل خرید مینی  واش به صرفه بودن آن است. که می ­توان آن را از نظر مصرف انرژی بررسی کرد. بهترین رده مصرف انرژی وسایل برقی بایستی A باشد؛ هرچند مینی  واش­ ها در حالت عادی زمان کمی  را جهت شست و شو مصرف می ­کنند ولی این امر بسیار اهمی ت دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه