ی

فروش مینی واش تمام اتوماتیک ال جی

مینی واش ال جی یک ماشین لباسشویی کوچک و قدرتمند است. این مینی واش با جدیدترین فناوریThin Q ارائه ‌می‌شود. این فناوری امکان ‌می‌دهد که با استفاده از یک گوشی، دستگاه خود را از هر کجای دنیا کنترل کنید. همچنین دارای سنسورهای هوشمندی است که سطح آب، دما و سرعت چرخش را برای نتایج بهینه کنترل می‌کند. این مینی واش نه تنها عملکرد تمیز کردن عالی را ارائه ‌می‌دهد، بلکه بی سر‌و‌صدا عمل ‌می‌کند. تا بتوانید در حین انجام کارهای لباسشویی خود، از آرامش لذت ببرید. فروش مینی واش تمام اتوماتیک ال جی در سایت مینی واش سنتر

مینی واش ال جی اتومات

طراحی مینی واش ال جی

مینی واش ال جی به گونه ای طراحی شده است که بسیار راحت و کاربرپسند جلوه کند. همچنین شستن لباس‌ها را آسان‌تر از همیشه نماید. مینی واش ال جی دارای خطوط براق و زیبایی مینیمالیستی است که با هر دکوراسیون مدرنی مطابقت دارد. در عین حال استفاده از آن بسیار آسان است. کنترل‌های بصری در بالای دستگاه قرار گرفته‌اند. بنابراین تنها چیزی که لازم است چند فشار سریع دکمه‌ها برای کسب نتایج عالی است.

 

فروش مینی واش تمام اتوماتیک ال جی با کنترل‌‌های بصری جذاب

مینی واش ال جی با یک پنل کنترل بصری طراحی شده است که کار با آن را آسان ‌می‌کند. تنها کافی است چند دکمه را فشار دهید. بنابراین ‌می‌توانید هر بار سطح آب، دما و سرعت چرخش را برای نتایج بهینه تنظیم کنید. علاوه بر این، این مینی واش بی صدا کار ‌می‌کند. پس لازم نیست نگران شوید که آرامش شما در طول چرخه لباسشویی مختل شود!

این مینی واش دارای ویژگی‌های ایمنی مانند خاموش شدن خودکار هنگام باز شدن در یا پس از اتمام چرخه است. این تضمین ‌می‌کند که لباس‌های شما همیشه از آسیب ناشی از بار زیاد یا مسائل دیگر در امان هستند. به علاوه، سنسورهای هوشمندی به طور مداوم بر عملکرد دستگاه نظارت می‌کنند.

عملکرد و ویژگی

این مینی واش همچنین دارای یک سیستم عیب یابی هوشمند است. این قابلیت به تشخیص سریع خطاها کمک ‌می‌کند تا بلافاصله برطرف شوند. در نهایت، مینی واش ال جی با در نظر گرفتن بهره وری انرژی طراحی شده است. بنابراین لازم نیست در هنگام انجام کارهای لباسشویی خود نگران هدر رفتن برق شوید. این ویژگی توسط Energy Star تایید شده است.

ویژگی‌های دیگر

مینی واش ال جی با بدنه ای سبک طراحی شده است که در صورت نیاز به راحتی جابه جا ‌می‌شود. به گونه ای طراحی شده است که حتی در تنگ‌ترین فضاها هم قرار بگیرد. بنابراین ‌می‌توانید آن را تقریباً در هر مکانی قرار دهید.

 

فروش مینی واش تمام اتوماتیک

  • مدیر داخلی
  • آبان 27, 1402
  • 7 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *