خرید کهنه شور تکنو پارس

برای خرید کهنه شور تکنو پارس با بهترین قیمت می‌توانید مینی واش سنتر را انتخاب کنید. مینی واش سنتر یکی از معتبر ترین مراکز موجود در سطح کشور می‌باشد که توانسته رضایت همگان را جلب کند. در هنگام خرید کهنه شور‌های تکنو پارس باید به ظرفیت آن‌ها، قابلیت‌های آن‌ها و …. توجه کنید. یکی از برند‌های با کیفیت ایرانی که توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. این برند مدل‌های مختلف و متعددی از کهنه شور‌ها را طراحی و تولید کرده است که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فردی به عهده دارند. در این مقاله قصد داریم نمونه ای از کهنه شور‌های تولید شده توسط این برند را معرفی کنیم. قیمت آن‌ها و عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کهنه شور‌های تکنو پارس را بیان خواهیم کرد.

فروش کهنه شور تکنو پارس

همان طور که گفته شد بهترین مرکز فروش، مینی واش سنتر می‌باشد. این مرکز بی نظیر انواع کهنه شور‌های با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتری‌ها قرار می دهد. فروش انواع کهنه شور‌های تکنو پارس توسط این مرکز با قیمت بسیار مناسب انجام می‌شود. لازم به ذکر است که تمام کهنه شور‌های موجود در مینی واش سنتر با ضمانت عرضه می‌شوند. توجه کنید که برای این مرکز تنها فروش کهنه شور‌های تکنو پارس اهمیت ندارد، بلکه رضایت و کیفیت کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قیمت کهنه شور تکنو پارس

قیمت کهنه شور با توجه به کیفیت و عملکرد منحصر به فردی که دارند، بسیار مناسب خواهد بود. قیمت کهنه شور‌های تکنو پارس را نمی توان به صورت دقیق بیان کرد زیرا المان‌های مختلفی در قیمت نهایی آن‌‌ها تاثیر گذار است. لازم به ذکر است که ظرفیت کهنه شور‌ها با قیمت آن‌ها رابطه مستقیم دارد. هر چقدر تکنولوژی‌های به کار رفته در ساختار کهنه شور‌ها، پیشرفته تر و البته بیشتر باشد در قیمت نهایی تاثیر خواهد داشت. ناگفته نماند که قابلیت‌های آن ها با قیمت نهایی رابطه مستقیم دارند. به عنوان مثال قیمت کهنه شور‌هایی که به خشک کن مجهز هستند بیشتر از کهنه شور‌هایی می‌باشد که بدون خشک کن هستند.

مدل های موجود در بازار

برند تکنو پارس توانسته چند نوع کهنه شور را طراحی و تولید کند که هر کدام ویژگی‌ها و مزیت‌های منحصر به فردی دارند. MWT3000، WM3500   و …. نمونه ای از کهنه شور‌های تولید شده توسط برند تکنو پارس می‌باشند. در ادامه به صورت مجزا هر کدام از آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

کهنه شور تکنو پارس WM3500   یکی از کهنه شور‌های دو قلو است. وجود خشک کن 1 کیلوگرمی، یکی دیگر از ویژگی‌های آن است. این کهنه شور دارای ظرفیت 3.5 کیلوگرم است. اما کهنه شور مدل MWT3000 یکی از کهنه شور هایی می‌باشد که دو قلو نیست و دارای خشک کن است. ظرفیت خشک کن آن تقریبا 2 کیلوگرم است. لازم به ذکر است که این دو نوع کهنه شور را به راحتی می‌توان از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد.

مینی واش تکنو پارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه