بهترین روش برای شستن لباس های ظریف

برخی از اقلام ظریف ساخته شده از پشم، ابریشم و کتان را فقط باید با دست شست و نحوه شستن لباس های ظریف متفاوت است. و اما اگر این امکان پذیر نیست، این نکات ساده را برای شستشوی لباس های ظریف با ماشین رعایت کنید:

برچسب مراقبت را بخوانید. این به شما می گوید که چگونه لباس خود را به درستی بشویید.

تمام دکمه ها، زیپ ها و گیره ها را ببندید تا از گیر افتادن جلوگیری کنید.

اقلام ظریف خود را قبل از شستن در یک کیسه توری قرار دهید. این کار به جلوگیری از گیر کردن نخ ها به درام کمک می کند.

از مواد شوینده ملایم استفاده کنید.

چرخه شستشوی ظریف یا دستی را روی دستگاه انتخاب کنید.

سردترین دمای ممکن را انتخاب کنید.

نحوه شستن کفش

آیا می توانید کفش را در ماشین لباسشویی قرار دهید؟

بستگی به مواد دارد. کفش های نساجی ساخته شده از بوم، پنبه، نایلون و پلی استر را می توان از طریق ماشین لباسشویی قرار داد. نحوه شستن لباس های ظریف و بعضی از کفش ها متفاوت است. اما چرم، جیر، ابریشم و پارچه های تزئین شده باید به خوبی دور نگه داشته شوند. آب می تواند به مواد آسیب برساند، بنابراین بهتر است از محصولات تمیز کننده تخصصی برای مرتب کردن آنها استفاده کنید.

همیشه برچسب مراقبت روی کفش خود را بررسی کنید تا بهترین روش تمیز کردن را پیدا کنید.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که صرف نظر از پارچه، استفاده از ماشین لباسشویی برای تمیز کردن کفش شما طول عمر آن را کاهش می دهد. گرما، آب و مواد شوینده گاهی اوقات می توانند روی مواد و چسبندگی اثر بگذارند.

آیا می توانید کفش Uggs را در ماشین لباسشویی قرار دهید؟

نه،شرکت Ugg به وضوح بیان می کند که چکمه های Ugg شما هرگز نباید با ماشین شسته شوند یا به خشکشویی برده شوند. در عوض، دستورالعمل های رسمی در وب سایت Ugg را دنبال کنید.

 

 آیا می توانید دستکش بوکس را در ماشین لباسشویی قرار دهید؟

نه – مهم نیست که دستکش‌های بوکس شما چقدر بدبو، کثیف یا زبر هستند، آن‌ها را در ماشین لباسشویی یا خشک‌کن قرار ندهید. گرما و آب باعث خراب شدن چرم دستکش می شود. در حالی که اشباع باعث رشد کپک و کپک در طول زمان خشک شدن طولانی می شود.

 

دستکش های بوکس

با پاک کردن دستکش با پارچه بعد از هر بار استفاده و اسپری مواد ضدعفونی کننده (ساخته شده برای لباس های ورزشی) از ایجاد بو جلوگیری کنید. تسمه ها را باز بگذارید تا هوا بتواند به گردش درآید – آنها را بین استفاده در کیسه نگذارید.

  • مدیر داخلی
  • شهریور 23, 1401
  • 7 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه