شستن لباس کودک با مایع سفید کننده

یکی از چیزهایی که در مورد لباس‌های کودک وجود دارد که آن‌ها را از لباس‌های دیگر خانه‌تان متمایز می‌کند، این است که باید در سریع‌ترین زمان ممکن شسته شوند.گاهی به دلیل ماهیت لکه ها – هر چه مدت طولانی تری روی لباس بمانند، تمیز کردن آنها سخت تر خواهد بود. و شما به سرعت متوجه خواهید شد که شستن لباس نوزاد به یک کار روزمره تبدیل می شود. و ممکن است به راه های دیگر فکر کنید. مثل شستن لباس کودک با وایتکس بدون آنکه به مضرات شستن لباس نوزاد با وایتکس بی اندیشید.

ممکن است بخواهید تمام لباس های کودک خود را جدا از سایر لباس های خانگی بشویید. که میتوانید با تهیه یک دستگاه مینی واش از سایت مینی واش سنتر این کار را به سهولت انجام دهید.

این کار کنار هم نگه‌داشتن، و جمع شدن لباس کودک را آسان‌تر می‌کند و تضمین می‌کند که هیچ لباس دیگری که ممکن است دارای لکه‌های شیمیایی روی آن باشد، با لباس‌های شسته شده کودک شما شسته نشود.

مضرات شستن لباس نوزاد با مایع سفید کننده

دندان درآوردن کودک و دردسرهای آن

هنگامی که کودک شما شروع به دندان درآوردن و خوردن روی میز می کند، میتواند لباس های زیبا را در عرض چند دقیقه خراب کند. ولی با داشتن مینی واش و شستن سرع و به موقع لباس شما را نجات می دهد.

بعلاوه، از استفاده و شستن لباس کودک با وایتکس و سایر مواد شیمیایی جلوگیری میشود.

مطمئن شوید که آنها یک پارچه قابل شستشو (یا حتی پلاستیک) هستند تا آنها نیز قابل استفاده و استفاده مجدد باشند. شستن لباس نوزاد به سادگی یک واقعیت زندگی در زمان بچه دار شدن است.

پیدا کردن محصولات ضد لکه و نگهداری راحت و فرزندتان از پارچه‌ها در خانه می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های هدر رفته در لباس‌های لکه‌دار شود.

ممکن شما برای پاک کله ها مجبور به مضرات شستن لباس نوزاد با وایتکس شوید. اینکار علاوه بر این که باعث آسیب به بافت لباس میشود. ممکن است به پوست فرزند شما نیز آسیب وارد نماید. پس در انتخاب مواد شوینده باید دقت بیشتری نمائیم.

 

  • مدیر داخلی
  • شهریور 19, 1401
  • 9 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه