مادر و نوزاد

نکات مهمی که باید هنگام خرید یک مینی واش در نظر داشته باشید

در این بخش می‌خواهیم نکاتی را معرفی کنیم که توجه به آن‌ها باعث می‌شود از خرید مینی واش رضایت و انتخاب اصولی یک مینی واش را داشته باشید. برخی از مهم‌ترین این نکات عبارتند از:

  • ظرفیت مخزن دستگاه: از مهم‌ترین نکاتی که باید هنگام خرید مینی واش به آن توجه داشته باشید، حجم مخزن دستگاه است. حجم مخزن کهنه شورها معمولاً بین 1 تا 5/3 کیلوگرم می‌باشد. بهتر است پیش از خرید این محصول نوع استفاده خود را مشخص کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید از دستگاه برای شستشوی لباس‌های کودک استفاده کنید، انتخاب کهنه شور با حجم 2 تا 5/2 کیلوگرم مناسب به نظر می‌رسد.
  • سر و صدا: بی‌شک دستگاه‌هایی که با صدای کم‌تری کار می‌کنند، محبوب‌تر هستند. معمولاً میزان صدایی که مینی واش از خود تولید می‌کند، کم است. با این حال توصیه می‌شود پیش از خرید، دفترچه راهنمای محصول را مطالعه نمائید. و از میزان صدای تولیدی دستگاه مطلع شوید. همچنین می‌توانید از فروشنده نیز در مورد این موضوع سوال بپرسید.
  • مدل دستگاه (تمام اتوماتیک یا دوقلو): کهنه شورها انواع مختلفی دارند که توجه به تفاوت این دو مدل بسیار مهم است. مینی واش دوقلو دارای دو موتور مجزا برای شستشو و خشک‌کن می‌باشد؛ اما مینی واش تمام اتوماتیک یک موتور دارد. از این رو گفته می‌شود کهنه شورهای دوقلو (به دلیل دو موتوره بودن) عملکرد بهتری نسبت به مدل‌های تمام اتوماتیک دارند.

اینترنشال کهنه شور

آشنایی با کاربردهای کهنه شور

مینی واش که به کهنه شور نیز معروف است، دستگاهی با کارایی مشابه ماشین لباسشویی معمولی می‌باشد. انتخاب کهنه شور با وجود تنوع بالای این محصول ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. به طور کلی خرید کهنه شور برای مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند و یا افراد شاغلی که برای شستشوی لباس‌های خود عجله دارند، بسیار کاربردی است. همچنین زمانی که برای شستشوی لباس‌های خود عجله دارید، کهنه شور به کمک شما می‌آید.

  • مدیر داخلی
  • تیر 14, 1403
  • 8 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *