کهنه شور کودک - آموزش استفاده از مینی واش به نوجوانان

لباسشویی کهنه شور بچه

لباسشویی کهنه شور بچه و آموزش استفاده از لباسشویی کودکان به نوجوانان بزرگتر عنوان سومین قسمت از این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های طرز استفاده کهنه شور و کهنه شور کودک، کهنه شور لباسشویی و نیز کهنه شور چیست از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت ارائه گردید. امیدواریم از این مقالات استفاده های لازم را ببرید.

ادامه قسمت سوم:

به آنها یک شوینده همه منظوره (all-purpose laundry) اختصاص دهید و دستورالعمل ها را برای تعیین میزان استفاده از آنها به آنها نشان دهید. اندازه گیری ساده با استفاده از یک بسته پودر یا مایع ظرفشویی باعث می شود فقط مطمئن شوید که آنها می دانند چگونه از بسته استفاده کنند.

اگر لباسشویی کهنه شور بچه با مواد شوینده دارید، به آنها نشان دهید که در کجا است و چگونه آن را پر کنند. در غیر این صورت (عدم صلاحدید این عمل) به آنها بیاموزید که مواد شوینده را قبل از بارگیری به لباسشویی کهنه شور بچه اضافه کنند تا از ماندن لباس جلوگیری شود.

چه لباسشویی کهنه شور ساده و معمول داشته باشید یا یکی از جدیدترین لباسشویی کهنه شور ها با ده ها نوع شستشو و درجه تنظیم، به بچه های خود نشان دهید که چگونه این وسیله را اداره کنند. باز هم با یک شستشوی بسیار مبتدی انتخاب ها را محدود کنید و برنامه شستشویی به آنها بدهید که تقریباً برای همه چیز کار می کنند. در نهایت مجدداً کمی به آنها توضیح دهید و به آنها یادآوری کنید که همه لباسشویی کهنه شور ها یکسان نیستند بلکه چه برنامه های شستشویی را باید در آینده مدیریت کنند.

READ  کهنه شور جنرال
لباسشویی کهنه شور بچه
لباسشویی کهنه شور بچه
تکنیک هفتم) آماده، تنظیم، بارگیری لباس

در نهایت زمان آن است که لباسشویی کهنه شور بچه را بارگیری کنید. به نوجوان خود بخواهید لباسها را یک بار داخل مخزن بارگیری کند (وارد لباسشویی) کند و مطمئن شوید که آنها در شرایط مناسب قرار دارند (از نظر نوع پارچه و رنگ ها و نیز باز بودن کامل لباس برای شستشو) برای محافظت از تکه های پارچه و کاهش افت ظاهر لباس های “شسته شده” وسایل بافتنی، کتانی، پارچه بافتی و پیراهن ها را جداگانه شستشو نمایید.

نوجوانان عاشق اسباب بازی هستند، بنابراین به آنها بیاموزید که توسط گوشی موبایل خود و با استفادهاز برنامه یادآور، زمان پایان دوره این شتسشو (با توجه به شرایطی که خود مشاهده می کنید، 20 دقیقه می باشد و باید گوشی موبایل این موضوع را به آنها یادآوری کند. این امر باعث می شود آنها دوباره به اتاق شستشو بروند تا لباس ها را از لباسشویی کهنه شور بچه بیرون آورند.

تکنیک هشتم) از مرطوب تا خشک بروید

به نوجوانان بیاموزید که سریعاً لباس های مرطوب را از لباسشویی کهنه شور بچه جدا کنند تا چین و چروک ها کمتر شود و از کپک زدن جلوگیری شود. اگر لباس ها و پارچه ها را بر اساس نوع پارچه از هم جدا نکرده اند و از خشک کن استفاده می کنند، اکنون آنها را هم دقیقا همین طور جداسازی کرده و همه پارچه های سبک را در کنار هم و سپس همه پارچه های سنگین را در کنار هم خشک کنند. این کار از کوچک شدن (آب رفتن) و یا چروکیده شدن لباس آنها جلوگیری می کند. همچنین به آنها بیاموزید که چه لباس های ظریفی هرگز نباید داخل خشک کن روند تا چگونگی بارگیری خشک کن را نیز به صورت کامل یاد گیرند.

READ  زمان مناسب شستشو ژاکت

از شما دعوت میکنیم مقاله چگونه با کهنه شور لباسشویی لکه ها را از لباس ابریشم جدا کنیم را مطالعه فرمایید.

درجه های تنظیم روی خشک کن خود را به آنها نشان دهید و مجدداً آنها را در زمان چرخه در وسایل الکترونیکی خود به عنوان یک یادآوری برای بازگشت لباس های خشک، برنامه ریزی کنید.

لباسشویی کهنه شور بچه
لباسشویی کهنه شور بچه
تکنیک نهم) چین و چروک های نهایی

اگر اتو کردن آن گروه لباسی که اکنون شسته شده اهمیت زیادی ندارد (زیر پوش ها یا لباسهای زیر) هنوز می توانید به بچه های خود آموزش دهید که چگونه برنامه ریزی شستشوی لباس ها را برای کاهش چین و چروک انجام دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com