کهنه شور یا مینی واش بچه

مینی واش – کهنه شور

مینی واش یا کهنه شور یا همان بیبی واش (به انگلیسی baby wash) ماشین های لباس شویی کوچک مخصوص بچه که در منازل به شیوه های گوناگون می توان آنها را مشاهده کرد، موضوع این مقاله وب سایت مینی واش سنتر است. امیدواریم بتوانیم در مقالات گوناگون، امکان آگاهی شما را از این وسیله پر کاربرد در زندگی را بالا ببریم.

پیشنهاد می کنیم مقالات مربوط به بهداشت و نظافت را مورد مطالعه قرار دهید. از این که با ما همراهید سپاسگزاریم.

می توانید جهت تهیه مینی واش از بخش فروشگاه ما استفاده کنید.

مینی واش یا کهنه شور چیست

مینی واش یا بیبی واش یا همان کهنه شور در واقع همان ماشین های لباس شویی خودمان اما در ابعاد و ظرفیت کمتر می باشند. تولید این ماشین به صورت سطلی تک قلو یا دو قلو است که مادران اکثراً ترجیح می دهند برای شستن لباس در یک محیط جمع و جور (مانند آپاراتمان های امروزی) از آنها استفاده کنند.

علت این امر نیز این است که کار کردن با این ماشین لباس شویی کوچک بسیار آسان است و به شما امکان می دهد تا لباس های کوچک کودک خود یا دستمال های منزل یا هر قطعه پارچه کوچک دیگری را را به راحتی در آن انداخته و سپس سطل آن را با آب پر کنید، تایمر را تنظیم و شروع به شستشو کنید، به همین راحتی!

تفاوت های عمده کهنه شور با ماشین های لباس شویی بزرگ

سرعت و سهولت استفاده

این ماشین لباس شویی کوچک، کاملاً مناسب برای خوابگاه ها، آپارتمان ها، RV ها، کمپینگ ها یا حتی به دلایلی که در سایر بخش مقالات وب سایت مینی واش سنتر به صورت مفصل به آنها اشاره خواهد شد، در مسافرت های کوچک نیز به راحتی استفاده گردد.

READ  کهنه شور نوزاد
ظرفیت بزرگ

ویژگی طراحی توابع دوقلوی سطل این نوع ماشین لباس شویی می تواند باعث صرفه جویی در وقت و نیز آب و مواد شوینده گردند. زیرا شستن چند تکه لباس کوچک در کنار هم (در حدود 3 کیلو گرم) بارها ساده تر و سریعتر از شستن 6 تا 7 کیلو لباس در کنار یکدیگر می باشد. باید در نظر گرفت تحت هر شرایط و با هر ماده تمیز کننده ای، چرک و کثیفی لباسها به یکدیگر نیز منتقل خواهد شد و تحت هر شرایط هر چه حجم و تعداد پارچه ها و لباسها کمتر باشد، به نسبت بیشتری سهولت تنظیف در اختیار ماشین قرار میگیرد.

کاهش میزان انتقال باکتری و ویروس

بدیهی است بدن و پوست بدن بزرگسالان، مقاومت بیشتری در مقابل تمامی باکتری ها و ویروس ها خواهد داشت. این مقاومت باعث میگردد بسیاری از ویروس ها از لباس به بدن ما نفوذ ننمایند. اما بدیهی است شستشوی البسته بزرگسالات و کودکان در کنار یکدیگر، باعث انتقال این باکتری ها و ویروس ها به لباس و سپس به بدن (غیر مقاوم) کودکان شیرخواره گردد.

کنترل تایمر و قدرتمند عملکرد

شستشو با کهنه شور و یا مینی واش در مدت زمانی کوتاهتر از 15 دقیقه و تایمر چرخش به 5 دقیقه در هر بار (این واحد در موتورهای دور 1300RPM قدرتمند با حداکثر فرکانس 60Hz قدرت) انجام می پذیرد. این مدت زمان به شدت در وقت و انرژی روزانه ی شما صرفه جویی خواهد نمود.

کهنه شور یا مینی واش بچه
کهنه شور یا مینی واش بچه یک ماشین لباس شویی کوچک است
تخلیه آسان

ماشین لباسشویی های کوچک (مینی واش یا همان کهنه شور) ویژگی های دارند که به واسطه آن یک لوله فاضلاب کوتاه به راحتی تخلیه آب کثیف را به عهده دارد. این لوله ها (تحت عنوان انگلیسی water. drainage) ابعاد لوله : 25. 6 “، مناسب برای اکثر آپارتمان ها و دهانه چاه های آن می باشند. صرفه جویی در زمان بیشتر و مصرف آب و مواد شوینده کمتر استفاده می شود و این از تمام جهات برای منافع شما مناسب خواهد بود.

READ  کهنه شوی رومیزی
ظرفیت (Specificationsy)

مجموع ظرفیت های بین 1. 7 کیلوگرم تا 3. 2 کیلوگرم استاندارد این نوع ماشین هاست و شویندگی آن با این مشخصات کارشناسی طراحی شده نسبت به سایر رقبا کیفیت و بهینه سازی های ویژه ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com