کهنه شور کودک - آموزش استفاده از مینی واش به نوجوانان

طرز استفاده کهنه شور

طرز استفاده کهنه شور و آموزش استفاده از لباسشویی کودکان به نوجوانان بزرگتر عنوان دومین قسمت از این مقاله مینی واش سنتر است که پس از کهنه شور لباسشویی و نیز کهنه شور چیست از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش و مقالات بهداشت و نظافت ارائه گردید. امیدواریم از این مقالات استفاده های لازم را ببرید.

اگر بخش اول این مقاله را مطالعه نکردید، از شما دعوت میکنیم که از آن مقاله نیز بازدید فرمایید.

دومین راهکار) نوجوانان و لباس های کثیف را وارد اتاق لباسشویی کنید

به نوجوان خود طرز استفاده کهنه شور را آموزش دهید و از آنها بخواهید که لباس های کثیف را جمع آوری و به اتاق نظافت (کنار ماشین لباس شویی کودک) ببرند.

ممکن است رسیدن نوجوان و لباس های کثیف او به اتاق لباسشویی سخت ترین مرحله در نحوه آموزش نوجوانان به انجام لباس های شسته شده باشد. از رشوه خواری، تهدیدهای مربوط به قدم زدن برهنه یا هر کاری برای شما استفاده می کند تا نوجوانان و لباس های شسته شده آنها را وارد اتاق رختشویی کنید. برای عبور موفق از این چالش شما احتمالاً تحمل چشم غره، تذکر و شکایت را خواهید داشت، اما یک مهارت اساسی را که نوجوان شما آن مهارت را در خوابگاه های دانشجوریی و برای بقیه زندگی خود استفاده خواهد کرد، آموزش خواهید داد.

کهنه شور کودک - آموزش استفاده از مینی واش به نوجوانان
طرز استفاده کهنه شور و 9 تکنیک در آموزش استفاده از لباسشویی کودکان به نوجوانان بزرگتر
سومین راهکار) به آنها کمک کنید تا برچسب مراقبت از لباس را پیدا کنند

به نوجوانان خود نشان دهید که چگونه و چرا باید برچسب ها را بررسی کنید . برچسب ها به آنها می گوید که آیا یک وسیله قابل شستشو است یا خیر. همه لباس هایی که دارای برچسب “شستشوی جداگانه” یا “شستشوی دست” هستند را در تکه های جداگانه قرار دهید. به عنوان یک لباسشویی تازه کار ، به آنها بیاموزید که اگر می گوید “فقط تمیز تمیز نیست” ، برچسب و مکان را در یک کیسه برای داشتن مواد تمیز کننده خشک یا به آنها بیاموزید که چگونه از یک کیت تمیز کردن خانه DIY استفاده کنید.

READ  سرکه شستو شوی لباس علیه ویروس کرونا
برچسب مراقبت از لباس
برچسب مراقبت از لباس
چهارمین راهکار) دوباره آنها را به آنها بیاموزید

می دانم ، شما سالها قبل به آنها رنگ آنها را آموخته اید. اما زمان بررسی این مهارت در کودکان است. از آنها بخواهید لباس های شسته شده خود را بر اساس رنگ مرتب کنند. سفیده ها، پاستیل ها، چاپ های پس زمینه سفید خاکستری و سفید در یک تخته قرار می گیرند. لباس های رنگی تیره – سیاه، قرمز، دریایی، قهوه ای، خاکستری تیره – در یک تکه دیگر قرار می گیرند.

حال ، آنها را مرتباً مرتب کنید تا هر بخش یک بار دیگر براساس نوع پارچه مرتب شوند. به عنوان مثال در تکه لباسهای رنگ روشن، حوله ها و ملافه ها جدا و در رنگ های تیره، تی شرت و شلوار جین را از وسایل سبک تر مثل بلوز و پیراهن لباس جدا کنند. شستن بر اساس نوع پارچه به آنها این آموزش را می دهد که از دمای صحیح آب در کهنه شور استفاده کرده و چرخه خشک کردن را ساده نگه دارند!

حجم کم کهنه شور به شما این امکان را میدهد که با هر تعداد لباس یا پارچه (حتی یک یا دو تکه) نیز این نوع آموزش را کامل کنید!

به آنها یادآوری كنید تا بررسی كنند كه همه جیب ها خالی هستند – حتی بافت و كاغذ. لوازم جانبی مانند کمربند و جواهرات را جدا کنید. تمام زیپ ها و دکمه ها را ببندید.

راهکار پنجم) همه چیز درباره حذف لکه ها!

از بین بردن لکه ها کمی پیچیده تر برای توضیح است. نوجوانان را تشویق کنید که قبل از درمان لکه ها از یک لکه بر تجاری معتبر یا با کمی مواد شوینده مایع استفاده کنند تا زمانی که آنها کمی بیشتر در این مورد یاد بگیرند … وقتی که هنوز به مهارت آنها شک دارید، از آنها بخواهید تا حداقل آن لکه و نحوه از بین بردن آن را در اینترنت جستجو کنند!

READ  فرق لباسشویی و کهنه شور

از شما دعوت میکنیم مقاله مرتبط با لکه برداری از ابریشم ما را مطالعه بفرمایید.

کهنه شور کودک و آموزش استفاده از لباسشویی کودکان به نوجوانان بزرگتر
طرز استفاده کهنه شور و آموزش استفاده از لباسشویی کودکان به نوجوانان بزرگتر
ششمین راهکار) انتخاب ها را در ابتدا محدود کنید!

به یاد بیاورید که نوجوانان کوچک بودند و شما گزینه های محدودی را انتخاب می کردید – دو نوع “انگور یا گیلاس؟” – برای حرکت دادن چیزها. همین کار را هنگام آموزش مهارت های لباسشویی اول و انتخاب دمای مناسب آب انجام دهید . مگر در مواردی که لباس آنها از خاکی پوشانده نشده و به شدت رنگ آمیزی شود ، شستن در آب سرد نیازهای آنها را تأمین می کند و از بروز بیشتر بلایای لباسشویی جلوگیری می کند. ملافه ها و حوله ها را باید در بالاترین درجه حرارت توصیه شده حداقل در هر نوع شستشو دیگر برای بهداشتی شستشو دهید. همیشه در آب سرد بشویید – نیازی به شستشوی گرم یا گرم روی هیچ پارچه ای نیست.

اگر تا اینجای مقاله از این محتوا لذت بردید از شما دعوت میکنیم ادامه این محتوا را نیز از طریق این لینک دنبال کنید:

منابع و مواخذ طرز استفاده کهنه شور برای نوجوانان:

How to Teach Your Teen to Do Laundry

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com