کهنه شور 5 کیلویی

کهنه شور 5 کیلویی

کهنه شور 5 کیلویی عنوان مقاله ی ما می باشد در این مقاله  میخواهیم چند مرحله ی ساده برای مرتب سازی لباس ها قبل از شسته شدن را بیان نماییم.

این مقاله در ادامه ی مقالات کهنه شور دوقلو، مینی واش کهنه شور، مینی واش جدید، مینی واش 3 کیلیویی و مقالات بهداشت و نظافت آمده است امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.
این مقاله توسط  مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018)  نوشته شده است و توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر ترجمه شده است.

می توانید جهت تهیه کهنه شور لباس بچه از بخش فروشگاه ما استفاده کنید.

آیا این اتفاق ها برای شما نیز افتاده

• لباس زیر که قبلاً سفید بود اکنون صورتی شده
• در پیراهن زرد مورد علاقه خود رگه های آبی به وجود آمده است
• لباس های سفید رنگی شده اند
• لباس ها کوچک و یا کشیده شده اند
اگر این مشکلات برایتان پیش آمده دلیلش این است که لباس های کثیف خود را جدا نکرده اید.

باید چکار بکنیم

لباس ها باید بر اساس رنگ ، نوع پارچه ، وزن و نیازهای شستشو (آب سرد یا آب گرم) طبقه بندی شوند. واقعاً کار سختی نیست این مراحل ساده را قبل از شست و شو با کهنه شور یا مینی واش 5 کیلویی دنبال کنید به زودی در این کار حرفه ای می شوید.

نحوه مرتب کردن لباس های شسته شده قبل از شستن

یک مزیت کهنه شور های 5 کیلویی این است که دیگر لازم نیست شما صبر کنید کوهی از لباس ها جمع شوند و بعد اقدام به شست و شو کنید. وقتی حجمی از لباس ها به اندازه ی ظرفیت مینی واش جمع شد، شروع به کار کنید.
با استفاده از تقسیم فضای سبدهای مختلف لباس ها را جدا کنید، یک بخش برای سفیدها ، یک بخش برای رنگهای تیره ، یک بخش برای رنگهای روشن مشخص کنید.

READ  لباسشویی کهنه شور بچه
کهنه شور 5 کیلویی
کهنه شور 5 کیلویی
در مواقع اضطراری

تا جایی که می توانید تفکیک لباس ها بر اساس رنگ را رعایت کنید. اگر عجله داشتید و مجبور بودید همه را با هم بشویید. حتما از آب سرد استفاده کنید تا رنگ لباس ها حفظ شود.

اما در این مواقع انتظار نداشته باشید تمام لباس ها بدون ترکیب رنگ شسته شوند. مثلا وقتی شلوار جین خود را با تیشرت سفیدتان می شویید حتما منتظر باشید تا تیشرت با رگه های آبی تحویل بگیرید.

برچسب را بخوانید

شما با توجه به تجربه ای که دارید به راحتی می توانید قبل از شست و شو با مینی واش 5 کیلویی لباس ها را تفکیک کنید. اما اگر به فرزندان خود می خواهید آموزش دهید از آن ها بخواهید برچسب لباس ها را بخوانند و بر اساس آن لباس ها را جدا نمایند.
این برچسب به شما می گوید کهچه درجه حرارت آب برای استفاده و چه روشی برای خشک کردن پارچه بهتر است. تمام لباس های دارای برچسب ، ” شست و شوی جداگانه” یا ” شستشو با دست” را در یک سبد جداگانه قرار دهید.

 

 مرتب سازی بر اساس رنگ

چاپ های سفید ، پاستیل ، خاکستری روشن و پارچه های سفید در یک سبد قرار می گیرند. لباس های تیره رنگ – سیاه ، قرمز ، دریایی ، قهوه ای ، خاکستری تیره – در یک سبد دیگر قرار دهید.

 

 مرتب سازی بر اساس پارچه

می توانید لباس ها را علاوه بر تفکیک رنگ بر اساس نوع پارچه نیز مرتب کنید. به عنوان مثال ، در یک سبد لباس های با رنگ سفید و روشن ، حوله ها و  بلوز های روشن، شلوارک و لباس زیر زنانه را جدا کنید.
در سبدی رنگ های تیره ، تی شرت و شلوار جین را از وسایل سبک تر مثل بلوز و پیراهن  جدا کنید. اگر حوله های تیره یا پتو دارید ، آنها را از لباس جدا کنید تا از چسبندگی کاسته شود، هرگز پارچه هایی که پرز می دهند را با بقیه نشویید.
شست و شو با توجه به رنگ و نوع پارچه به شما امکان می دهد از دمای صحیح آب استفاده کرده و چرخه خشک کردن را ساده کنید.

READ  کهنه شور مارک خوب
موارد کثیف روغنی و خاک آلود را جدا بشویید

همه افراد نیازی به انجام این مرحله ندارند اما اگر مواردی دارید که دارای خاک و لکه های روغنی مانند روغن موتور یا لکه های روغن پخت و پز هستند ، طبق معمول مرتب کنید اما این موارد را جداگانه بشویید. با این کار از نشستن موارد آلودگی روی سایر لباس ها جلوگیری می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com