کهنه شوی رومیزی

کهنه شور جنرال

کهنه شور جنرال نام این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های لباسشویی کهنه شور بچه، طرز استفاده کهنه شور و کهنه شور کودک، کهنه شور لباسشویی  از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور و مقالات بهداشت ارائه گردید. امیدواریم از این مقالات استفاده های لازم را ببرید.

مقدمه

 

حتما مادران باردار را دیده اید که برای تولد نوزاد کوچکشان لحظه شماری می کنند.

مادر ها قبل از تولد فرزندشان به بازار می روند، تا وسایل مورد نیاز نوزاد را تهیه کنند. آماده کردن سیسمونی قبل از تولد نوزاد یکی از کارهای مهم برای پدر و مادرها می باشد. زیرا بعد از تولد نوزاد مادر دیگر وقت این را ندارد که برای تهیه ی هر وسیله ای به بازار مراجعه کند.

امروز می خواهیم یکی از ضروری ترین وسایل را به شما معرفی کنیم. حتما اگر این وسیله ی پر کاربرد را در سیسمونی نوزاد تهیه نکرده اید بعدها افسوس می خورید.

با توجه به اینکه هزینه ی خرید لوازم برقی بالا رفته است و همچنین مساحت آپارتمان ها روز به روز کوچکتر می شود. وسیله ای که می خواهیم معرفی نماییم برای هر خانه ای ضروری می باشد.

بله درست حدس زده اید کهنه شور یا مینی واش!!

مینی واش جنرال
مینی واش جنرال

دلایل ما

 

 • یکی از لوازم ضروری در سیسمونی نوزاد کهنه شور یا مینی واش می باشد. همچنین اگر فضای خانه ی شما کوچک است برای شستشوی لباس هایتان مینی واش گزینه ی درستی می باشد.
 • در زمان کنونی با توجه به کمبود وقت و فضای زندگی افراد، همچنین با توجه به هزینه ی بالای تهیه ی لباسشویی های بزرگ نیاز مردم به مینی واش ها بیشتر شده است.
 • از طرفی آپارتمان ها کوچک هستند و از طرفی شما هر روز حجم کمی لباس برای شست و شو دارید. در این شرایط بهترین گزینه مینی واش می باشد.
 • با توجه به وضع بد اقتصادی اکثر ما تهیه ی لباس شویی بزرگ هزینه ی زیادی دارد. از طرفی برای شست و شوی حجم کمی لباس بهینه نمی باشد ما دستگاه بزرگ را روشن کنیم در این شرایط مینی واش به کمک ما می آید.
 • ممکن است اندازه اتاق ها و آشپزخانه ی ما مناسب باشد ولی فضا برای لباسشویی بزرگ نداشته باشیم، ولی از آنجایی که تمیزی لباسها برایمان مهم است به فکر وسیله ی کوچکتر میافتیم.
 • ممکن است ما زمان کافی برای مرتب کردن لباسهای شسته شده نداشته باشیم، این لباسشویی های کوچک این امکان را میدهند که ما بتوانیم با چند بار استفاده در طول هفته مشغله ی کمتری داشته باشیم.
READ  پاک کردن لکه های بستنی از روی لباس و فرش

راه حل چیست

 

راه حل بسیاری از این مشکلات استفاده از یک مینی واش قابل حمل می باشد که می توانید آن را در هر فضایی استفاده نمایند.

هنگامی که فضا تنگ است، حتماً مردم برای شستن لباسها به ماشین لباسشویی کوچک فکر می کنند. پیدا کردن یک ماشین لباسشویی کوچک برای تمیز کردن لباسها کار سختی است.

اما ما به شما کمک می کنیم. باید تمام نیازهای خود را در نظر بگیرند و ببینید آیا برند مورد نظر می تواند آن نیازها را تامین کند.

مینی واش جنرال وسایل سیسمونی
مینی واش جنرال وسایل سیسمونی
مینی واش ها چه مزایای دارند

 

 • این مینی واش ها فوق العاده زیبا، سبک، بادوام و قابل حمل می باشند. این مینی واش ها با ظاهر زیبایی که دارند همچنین اندازه ی مناسبشان طوری طراحی شده اند که به راحتی می توانید آنها را حمل نمایید.
 • علاوه بر آن می تواند حجم قابل قبولی لباس را در خود جای دهد و در مجموع با مصرف مقدار کمتری آب و چندین برنامه شست وشو مختلف لباس ها را به خوبی تمیز می نماید. به عبارتی با وجود اندازه ی کوچک ظرفیت مناسبی برای لباس های کثیف شما دارد.
 • فضای داخلی این مینی واش از استیل ضد زنگ یا مواد سازگار ساخته شده است. دکمه ها و برنامه های آسان شست شو از دیگر مزیت های این دستگاه ها می باشد.
 • این مینی واش ها با طراحی جمع و جور و با هزینه ای بسیار مناسب عملکردی مشابه دستگاه های بزرگ را انجام می دهند.
 • بهترین راه حل برای صرفه جویی در فضا همین مینی واش ها می باشد. بنابراین اگر شما فقط یک حمام باریک و کوچک داشته باشید یا یک آپارتمان کوچک با یک فضای باز خیلی کوچک داشته باشید این مینی واش ها به راحتی مشکل شما را حل می کند.
 • یکی دیگر از جنبه هایی که مزیت مینی واش به شمار می رود وزن آنها می باشد، وزن حدودی آنها 10کیلو گرم می باشد که بسیار مناسب و قابل حمل می باشد. و به راحتی می توانید آن را جابجا کنید.
 • این مینی واش ها با وجود چرخ هایی که دارند بسیار راحت حمل می شوند. اگر شما نمی خواهید وسایل را بلند کنید وجود چرخ ها و مکانهایی که برای گرفتن شما تعبیه شده کار حمل آن را راحت می کند.
 • همان طور که گفتیم تنظیم این مینی واش ها بسیار ساده است. یک ورودی و یک خروجی این امکان را می دهد که به راحتی به هر شیر آبی وصل گردد. شما می توانید با مطالعه ی مقاله های قبلی ما با طرز استفاده کهنه شور نیز آشنا شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com