مینی واش 4 کیلویی

مینی واش 4 کیلویی

مینی واش 4 کیلویی موضوع این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های طرز استفاده کهنه شور، کهنه شور چیست و مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت ارائه گردید.

امیدواریم این مقاّله ها را مطالعه کرده باشید و استفاده های لازم را برده باشید.

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) به روز شده 08/02/2019 و ترجمه شده در تاریخ 3/3/2020 توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

علاقمندان به دستگاه مینی واش می توانند از بخش فروشگاه ما جهت خرید این محصول استفاده نمایند.

مقدمه

 از آن جایی که استفاده از لباسشویی های بزرگ جهت شستشوی حجم کمی از لباس موجب اتلاف آب و انرژی زیاد می گردد. بنابراین استفاده از مینی واش 4 کیلویی برای شستشوی حجم های کم لباس ها بسیار مقرون به صرفه است.

کاربرد مینی واش 4 کیلویی

  • جهت شستشوی سریع و آسان لباس ها مناسب
  • برای شستشوی حجم های کم لباس ها بسیار مقرون به صرفه است.
  •   جهت شستشوی لباس های زیر، جوراب و حوله استفاده نمود.
  • هم چنین این دستگاه برای شستشوی لباس کودکان مناسب است.

برخی از لکه های روی لباس و فرش و اثاث خانه ایجاد می شود که خانم های خانه دار برای از بین بردن این لکه ها  همیشه دچار چالش می شوند.

از بین بردن لکه آب میوه سیب از لباس و ملحفه قابل شستشو

لکه های آب میوه بر روی پارچه ها به دلیل تانن است که یکی از اجزء گیاهی است که اغلب به عنوان یک رنگ در میوه نشان داده می شود. سیب، گلابی و انگورهای سفید میزان تانن کم دارند در حالی که انگورهای قرمز و بنفش، انواع توت ها و آلو دارای تانن زیاد هستند.

READ  مینی واش 5 کیلویی

چند نکته برای از بین بردن لکه آب میوه

  • بعد از ریختن لکه آب میوه بلافاصله با پارچه تمیز پاک کنید. در صورت امکان لکه را با نگه داشتن در زیر شیر آب سرد بشویید.
  • لکه های تازه ناشی از میوه های با تانن پایین، معمولاً با شستن لباس با مواد شوینده قوی که دارای آنزیم های کافی برای جدا کردن لکه ها هستند به همراه آب گرم توصیه شده است.
  • لکه های آب میوه  قدیمی تر یا آنهایی که از میوه ای تیره مانند انگور بنفش یا زغال اخته که دارای تانن زیاد است نیاز به کار بیشتری دارند. اگر لکه ها روی لباس های سفید و پارچه های پنبه قرار دارند، می توانید از سفید کننده های کلر برای از بین بردن آنها استفاده کنید.

نکته: یکی از احتیاط های خاص این است که هرگز از تکه های صابون برای از بین بردن لکه استفاده نکنید زیرا آنها می توانند حذف لکه های تانن را سخت تر کنند

از بین بردن لکه آب میوه سیب از روی فرش

محلول دو قاشق چایخوری مواد شوینده ظرفشویی را در دو فنجان آب گرم مخلوط کنید. یک دستمال سفید تمیز، اسفنج یا برس نرم را در محلول فرو کنید. برای جلوگیری از انتشار آن ، از لبه بیرونی لکه به سمت مرکز پاک کنید. سپس با یک پارچه خشک رطوبت روی فرش بکشید و خشک کنید.

لکه آب میوه روی فرش
لکه آب میوه روی فرش

با فرو بردن یک پارچه تمیز در آب معمولی به شستشو لکه پایان دهید. این امر به ویژه مهم است زیرا هر نوع باقیمانده صابونی که در فرش باقی مانده است، خاک بیشتری را به خود جذب می کند. اجازه دهید از گرمای مستقیم خشک شود.

READ  چگونه لکه های شیر یا خامه را از بین ببریم

اگر لکه قدیمی تر است یا از آب میوه تیره تری وجود دارد، محلول سفید کننده اکسیژنه را در آب خنک مخلوط کنید. یک پارچه تمیز را درون محلول فرو کنید و از لبه بیرونی لکه به سمت مرکز پاک کنید، و بیش از حد خیس نکنید.

بگذارید محلول حداقل 30 دقیقه بر روی لکه باقی بماند.  برای از بین بردن رطوبت از یک پارچه تمیز و خشک سفید استفاده کنید. اجازه دهید به طور کامل  خشک شود .

از بین بردن لکه آب میوه سیب از روی اثاث خانه

همان راه حل ها و تکنیک های تمیز کردن را می توان برای لکه های آب روی اثاث هم استفاده کرد. مواظب باشید که پارچه را زیاد خیس  نکنید زیرا رطوبت بیش از حد می تواند مشکلاتی ایجاد کند.

 

منابع:

How to Apple Juice Stains From Clothes, Carpet, and Upholstery

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com