مینی واش 3 کیلویی

مینی واش 3 کیلویی

مینی واش 3 کیلویی موضوع این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های مینی واش اتوماتیک، طرز استفاده کهنه شور، کهنه شور چیست و کهنه شور لباسشویی از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور ارائه گردید.

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) به روز شده 18/10/2019و ترجمه شده در تاریخ 4/3/2020 توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

علاقمندان به دستگاه مینی واش می توانند از بخش فروشگاه ما جهت خرید این محصول استفاده نمایند.

مقدمه

لباس های نوزادان که کوچک و کم وزن می باشند و همیشه باید صبر کرد تا حجم زیادی از این لباس های کثیف جمع شود تا بتوان ماشین لباسشویی را روشن کرد و از آن استفاده نمود. برای رفع این مشکل شما می توانید از ماشین لباسشویی های کوچک یا مینی واش استفاده کنید. همچنین کسانی که از لحاظ مالی توانایی خرید ماشین لباسشویی با قیمت بالا را ندارند می توانند از مینی واش استفاده کنند.

مینی واش 3 کیلویی با همه این مزایایی که گفته شد فضای کمی را نسبت به ماشین لباسشویی اشغال می کند.

نحوه حذف لکه های روغنی از پارچه های قابل شستشو

 

  • نکته اصلی برای از بین بردن لکه های روغنی از روی هر پارچه استفاده از مواد شوینده قوی یا دفع کننده لکه بر پایه آنزیم و آب گرم که به پارچه آسیب نرساند.
  • با از بین بردن هرگونه مواد جامد روغنی با لبه چاقو یا قاشق شروع کنید. مالش تنها گریس را عمیق تر وارد فیبر پارچه می کند. اگر روغن مایع است، با یک حوله سفید معمولی روغن را پاک کنید سپس روی  لکه را با کمی پودر تالک  بپاشید تا به جذب روغن کمک کند. پودر را حداقل برای پانزده دقیقه روی لکه بگذارید و بعد برس بزنید.
READ  پاک کردن لکه های سیمان از روی لباس، کفش و فرش

هشدار 1: اگر تعداد زیادی لباس یا ملافه با لکه های روعنی زیاد مانند لباس مکانیک دارید، آنها را جداگانه از سایر لباس ها  در مینی واش بشویید. برای از بین بردن بوی گریس های خام، از  1/2 فنجان آمونیاک به چرخه شستشو اضافه کنید.

هشدار 2: هرگز آمونیاک و کلر سفید کننده را در هر بار لباسشویی  یا مینی واش 3 کیلویی مخلوط نکنید زیرا ممکن است دود سمی ایجاد شود.

چگونه لکه های نفت خام را از لباس شنا جدا کنیم

 

پس از ریزش نفت خام در امتداد خطوط ساحلی که جان مردم و محیط زیست را به خطر می اندازد، به نظر می رسد حذف لکه های نفت خام از لباس های ساحلی وشنا مانند مشکلات محیط زیستی اهمیت نداشته باشد ولی به نوبه خود مهم است.

لکه های نفت خام باعث می شود که لباس ها، قابل اشتعال تر از حد معمول باشند. حتما لباس شنا، حوله و سایر پوشاک ها را با دقت شستشو دهید. آنها نباید با لباس های دیگر شسته شوند.

لکه روی لباس شنا را با یک محلول پاک کننده قوی مانند آن که برای لکه روغنی پیشنهاد شد یه همراه آب داغ بشویید.

بعد از شستشو ، لباس ها را بررسی کرده و در صورت لزوم لکه گیری را دوباره تکرار کنید.

نحوه حذف لکه های روغنی از فرش

 

نکته مهمی که در مورد هر لکه صدق می کند این است که تا حد امکان مواد جامد روغنی را با استفاده از چاقوی جمع کنید و اصلا  مالش ندهید زیرا فقط روغن را به عمق بیشتری فرش سوق داده و لکه را بزرگتر می کند.

READ  شستشو و مراقبت از پارچه بامبو

در زیر چند روش حذف لکه گریس از روی فرش رو اشاره می کنیم:

  1. روی لکه پودر جوش شیرین یا پودر تالک بپاشید تا روغن آن را جذب شود. از یک برس نرم برای پاک کردن آن روی فرش استفاده کنید. بگذارید پودر حداقل پانزده دقیقه روی لکه بنشیند. بعد از برس کشیدن، با دستمال تمیز روی فرش بکشید تا دیگر روغن از فرش به پارچه منتقل نشود.
  2. اگر فرآورده تمیز کننده فرش ندارید، یک قاشق غذاخوری مواد شوینده ظرفشویی دستی را در دو فنجان آب گرم مخلوط کنید. یک قاشق غذاخوری آمونیاک خانگی (این ماده ، محلولی است بی‌رنگ با مزه فوق‌العاده تند و زننده که اشک‌آور و خفه‌کننده نیز می‌باشد.) را اضافه کنید. لکه را با یک اسفنج آغشته به محلول تمیز کردن و سپس حتماً آن را با پارچه ای آغشته به آب ساده شستشو دهید تا هرگونه باقیمانده صابونی از بین ببرید. مراحل تمیز کردن را تکرار کنید تا دیگر لکه باقی نماند.

چگونه لکه های روغنی را از اثاث یا لوازم خانگی جدا کنیم

 

همان تکنیک های تمیز کردن و محصولاتی که برای فرش توصیه می شود می تواند برای از بین بردن لکه های  روغنی از اثاث یا لوازم خاگی استفاده شود.

اگر اثاث یا لوازم خانگی ارزشمند و قیمتی هستند، قبل از تلاش برای از بین بردن لکه، در صورت نیاز به نکات بیشتر برای از بین بردن لکه، با یک متخصص تماس بگیرید .

منابع:

How to Get Out Grease Stains From Clothes Carpet Upholstery

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com