ماشین دو قلو و استفاده از خشک کن

کهنه شور دوقلو

کهنه شور دوقلو و نحوه استفاده صحیح از خشک کن لباس عنوان این مقاله است. امیدواریم پیش از این مقاله، مطالب مرتبط با این موضوع تحت عنوان مینی واش – کهنه شور و کهنه شور چیست را مطالعه فرموده باشید. از این که با ما همراید خرسندیم.

Mary Marlowe Leverette
Mary Marlowe

 

این مقاله در تاریخ 08/06/2019 نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette) و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر است.

 

لطفا جهت تهیه کهنه شور دوقلو از بخش فروشگاه ما استفاده کنید.

خشک کن لباس خودکار در کهنه شور دوقلو یک امکانات خاص است؛ یک ضرورت در بسیاری از خانه ها که در کنار ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده و بسیاری از امکانات را برای شما به ارمغان آورده است.

بعضی از محله ها اجازه نمی دهند لباس شما در فضای باز (جهت خشک شدن) پهن شود، خشک کردن وسایل بزرگی مانند کاپشن یا ملافه، تقریباً غیر ممکن است. نظر شما چیست؟

کهنه شور دو قلو
کهنه شور دو قلو و نحوه استفاده صحیح از خشک کن لباس
بهترین کیفیت لباس ها را از خشک کن خود بخواهید

تقریباً همه ما فکر می کنیم که می دانیم چگونه از خشک کن لباس کهنه شور دوقلو استفاده کنیم؛ دستگیره را بپیچانید و یک دکمه را فشار دهید. استفاده موثر از یک خشک کن کمی بیشتر طول می کشد! چند دقیقه وقت بگذارید تا بدانید که خشک کن شما چه کاری می تواند انجام دهد و سطح و تنظیمات مختلف گرمای آن چیست.

بسته به پارچه هایی که خشک می شوند سطح گرمای کهنه شور دوقلو متفاوت است. همه چیز را نباید روی حرارت داغ (بخاری یا نور خورشید مستقیم) خشک کرد. به نظر می رسد که خشک کن سریعترین و بهترین راه است، اما گرمای بیش از حد زیاد (حاصل از هر راه بجز خشک کن) باعث کوچک شدن و صدمه زدن به لباس در اثر استفاده بیش از حد از لباس می شود.

READ  فرق لباسشویی و کهنه شور

هرگز خشک کن کهنه شور دوقلو را بصورت لبریز با البسه خود بارگیری نکنید. برای خشک کردن کارآمد و جلوگیری از ایجاد چین و چروک، لباس به اتاق نیاز دارد تا آزادانه بریزد.

همانطور که لباس را از خشک کن کهنه شور دوقلو بیرون می آورید، هر قطعه را تکان دهید تا در هم پیچیده نشود. اگر لباس هایی که وزن های مختلفی دارند با هم شسته شده اند (مانند حوله های پنبه ای سنگین و لباس خواب سبک)  آنها را در مراحل جداگانه خشک کنید.

اگر لباسهای هر نوع پارچه را پاک کنید، در حالی که هنوز کمی مرطوب هستند، چین و چروک و نیاز به اتو کشی را کاهش می دهید. البسه را آویزان کنید، با دستان خود آنها را صاف کنید و بگذارید خشک شوند.

کهنه شور دو قلو و نحوه استفاده صحیح از خشک کن لباس
کهنه شور دو قلو و نحوه استفاده صحیح از خشک کن لباس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

hiden BY Razhur.com